Zona e denimeve

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Post Reply
kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Wed, 14 Mar 2007 , 21:22

vllaznia1919 wrote:Qa je tuj thane maj naqe.Aj denim ishte per njate gabim qe ke ba.Gabim i ri denim i ri ka thane njeni. :lol: :lol: :lol: :lol:
Po ishte denim i rand maj naqe, asht denim 3 piksh, si n'basketboll, prej jasht zonet :lol: :lol: :lol:
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 14 Mar 2007 , 21:42

Pse gabimi jot sa piksh ishte? :wink: :wink: :wink:

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Wed, 14 Mar 2007 , 23:20

kuqeblu wrote:
forri wrote:Ouu tesh!!!!!....Kam shkru gjith ato shkrime ku kam shpreh se pse nuk më pëlqen SK Tirana,por nuk mund të them se e urrej atë,pasi kjo fjalë është shumë e rëndë.Unë ndjehem i përfaqësuar nga ç'do skuadër që i përket Shqiptarëve.Sikur t'më kishe parë parvjet në stadium kur luante Tirana për kupën e kampioneve kushedi se sa do m'kishe dënu :lol: :lol: :lol:
Hajde edhe nji denim per Forrin tesh, meqi deshti me u vetsakrifiku :lol: :lol: :lol:
Që kam me e shly dënimin është e qartë por jo për kyt gja,sepse Tirana ishte tu lujt me "Armikun"mar!!!!!! :P
A sduhet me i ardh në ndihmë Vllazënve Shqiptar a?!!! :wink: :wink: :lol:
Para VLLAZNIA!

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Wed, 14 Mar 2007 , 23:23

forri wrote:Që kam me e shly dënimin është e qartë por jo për kyt gja,sepse Tirana ishte tu lujt me "Armikun"mar!!!!!! :P
A sduhet me i ardh në ndihmë Vllazënve Shqiptar a?!!! :wink: :wink: :lol:
Per kyt pun fol me V1919, po un kisha than qe i denim t'ksihte shku bukur fart :lol:
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Wed, 14 Mar 2007 , 23:57

un spo baj za i her pun denimit se kuqeblu don me mba nji avatar, vec ba mas me ken avatari i bukur dy denime per iher kam me ia dhan :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 15 Mar 2007 , 15:06

Njepja nji itesh i here sa e ke nen dore,sa asht i xet me denimet.Tjetrin manej ne baze te avatarit. :lol: :lol: :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 15 Mar 2007 , 15:06

forri wrote:
kuqeblu wrote:
forri wrote:Ouu tesh!!!!!....Kam shkru gjith ato shkrime ku kam shpreh se pse nuk më pëlqen SK Tirana,por nuk mund të them se e urrej atë,pasi kjo fjalë është shumë e rëndë.Unë ndjehem i përfaqësuar nga ç'do skuadër që i përket Shqiptarëve.Sikur t'më kishe parë parvjet në stadium kur luante Tirana për kupën e kampioneve kushedi se sa do m'kishe dënu :lol: :lol: :lol:
Hajde edhe nji denim per Forrin tesh, meqi deshti me u vetsakrifiku :lol: :lol: :lol:
Që kam me e shly dënimin është e qartë por jo për kyt gja,sepse Tirana ishte tu lujt me "Armikun"mar!!!!!! :P
A sduhet me i ardh në ndihmë Vllazënve Shqiptar a?!!! :wink: :wink: :lol:
Mvaret ke qun armik ti naqe.Hahhahahahahahahhahhaha!
Manej po me Apollonine qa deshte?

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Thu, 15 Mar 2007 , 16:43

vllaznia1919 wrote:
Mvaret ke qun armik ti naqe.Hahhahahahahahahhahhaha!
Në rastin në fjalë Dinamo e Tbilisit!
Manej po me Apollonine qa deshte?
Me i dhanë zemër Apollonis pra!!!!! :lol: ha ha ha ha A e sheh që i shpëtova dënimit?!!! Alamet alibie ë?!! :D
Para VLLAZNIA!

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 15 Mar 2007 , 20:37

:!: :!: :!: :roll: :roll: :roll:

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Post by Shkodrani81 » Fri, 16 Mar 2007 , 08:34

vllaznia1919 wrote::!: :!: :!: :roll: :roll: :roll:
Edhe vet ishtu :roll: :roll: :roll: :!: per punen e ksaj alibies. :lol:

Shqip asht kja a? :lol: :lol:
M'falni per injorancen e, pa jam i varfen n'shqip. :lol:

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Fri, 16 Mar 2007 , 12:20

Shkodrani81 wrote:
vllaznia1919 wrote::!: :!: :!: :roll: :roll: :roll:
Edhe vet ishtu :roll: :roll: :roll: :!: per punen e ksaj alibies. :lol:

Shqip asht kja a? :lol: :lol:
M'falni per injorancen e, pa jam i varfen n'shqip. :lol:
Fjala «alibi» përdoret gjatë seancave gjygjsore apo hetimore,që në gjuhën e thjeshtë përkthehet(pak a shumë)"Justifikim".
Po ju jap edhe nji shëmbull:Kur dikush akuzohet nga organet hetimore,se ka kryer nji vrasje në Tiranë,ditën e shtunë në datën 24 mars 2007 në orën 17.00',ky dikushi justifikohet duke thënë:Nuk ka mundësi ta kem kryer unë këtë krim pasi në atë orë unë kam qënë në stadiumin"Loro Boriçi",në Shkodër,ku isha duke pa ndeshjen Shqipëri-Slloveni,gjë që mund të verifikohet nga shumë dëshmitarë......masanej thotë që ndeshja ishte shumë e fortë stadiumi ishte plot etj etj :lol: :lol: .
Kjo pra quhet«Alibi».
Last edited by forri on Sun, 18 Mar 2007 , 22:06, edited 2 times in total.
Para VLLAZNIA!

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Fri, 16 Mar 2007 , 12:28

forri wrote:Fjala «alibi» përdoret gjatë seancave gjygjsore apo hetimore,që në gjuhën e thjeshtë përkthehet(pak a shumë)"Justifikim".
Po ju jap edhe nji shëmbull:Kur dikush akuzohet nga organet hetimore,se ka kryer nji vrasje në Tiranë,ditën e mërkure në datën 24 mars 2007 në orën 17.00',ky dikushi justifikohet duke thënë:Nuk ka mundësi ta kem kryer unë këtë krim pasi në atë orë unë kam qënë në stdiumin"Loro Boriçi",në Shkodër,ku isha duke pa ndeshjen Shqipëri-Slloveni,gjë që mund të verifikohet nga shumë dëshmitarë......masanej thotë që ndeshja ishte shumë e fortë stadiumi ishte plot etj etj :lol: :lol: .
Kjo pra quhet«Alibi».
Hahhahahaa, m'pelqeu shpjegimi jot forri :D
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 16 Mar 2007 , 14:49

Un nuk e kisha per fjalen alibi por per faktin qe DEMEK ke shku me i dhane zemer apollonise. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Sat, 17 Mar 2007 , 00:13

vllaznia1919 wrote:Un nuk e kisha per fjalen alibi por per faktin qe DEMEK ke shku me i dhane zemer apollonise. :lol: :lol: :lol: :lol:
Pikërisht këtu qëndron edhe justifikimi im për të mos hangër ndonjë dënim pra,që shkova me ba tifozllik kundra Tiranës dhe deshta me e pa me syt e mi,live,barazimin apo humbjen e Tiranës.Në fakt,ndodhi krejt e kundërta,shkojn e humbin kta legenat tonë.Eh!!! :evil: :twisted: :evil: :twisted:
Para VLLAZNIA!

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Post by Shkodrani81 » Sat, 17 Mar 2007 , 07:32

forri wrote:Fjala «alibi» përdoret gjatë seancave gjygjsore apo hetimore,që në gjuhën e thjeshtë përkthehet(pak a shumë)"Justifikim".
Po ju jap edhe nji shëmbull:Kur dikush akuzohet nga organet hetimore,se ka kryer nji vrasje në Tiranë,ditën e shtunë në datën 24 mars 2007 në orën 17.00',ky dikushi justifikohet duke thënë:Nuk ka mundësi ta kem kryer unë këtë krim pasi në atë orë unë kam qënë në stdiumin"Loro Boriçi",në Shkodër,ku isha duke pa ndeshjen Shqipëri-Slloveni,gjë që mund të verifikohet nga shumë dëshmitarë......masanej thotë që ndeshja ishte shumë e fortë stadiumi ishte plot etj etj :lol: :lol: .
Kjo pra quhet«Alibi».[/b][/color]
O njesha mire, ky asht shpjegim. Ca keka mu majt mend kja alibia qe ke dhan si shembull, se noshta na hyn n'pune. :wink: :lol: :lol: :lol:

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Thu, 11 Oct 2007 , 12:58

ca bahet mor kshtu, dy shkrime sot tan diten, kurse dje kater shkrime.
Eh ju lypni me iu fut kai denim te tanve, tuj fillu prej Goldit e kuqeblus qi nuk futen nforum, goces sportive qi shkrun vec me hope e zhduket her mas heret, vec me e ba vllaznine 1919 xheloz, tu vazhdu me partizanin e tirancin qi na shkrujn vec per kampionatin italian, e tu perfundu me VIPat: Admini e vllaznia1919.

DENIM KOLEKTIV

(PS: un perjashtohem prej denimit, se mu mka ra nmend tparit kjo gja :lol: :lol: )

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 11 Oct 2007 , 13:14

Un kam shkrumaj naqe dje.Sot po filloj itesh. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Thu, 11 Oct 2007 , 13:20

une u cava tu shkrujt te zone e lire :lol:
FORCA DEMAT E KUQImage

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Thu, 11 Oct 2007 , 14:49

Man in Redblue wrote:ca bahet mor kshtu, dy shkrime sot tan diten, kurse dje kater shkrime.
Eh ju lypni me iu fut kai denim te tanve, tuj fillu prej Goldit e kuqeblus qe nuk futen nforum, goces sportive qe shkrun vec me hope e zhduket her mas heret, vec me e ba vllaznine 1919 xheloz, tu vazhdu me partizanin e tirancin qe na shkrujn vec per kampionatin italian, e tu perfundu me VIPat: Admini e vllaznia1919.

DENIM KOLEKTIV

(PS: un perjashtohem prej denimit, se mu mka ra nmend tparit kjo gja :lol: :lol: )
mire te pakten mua nuk me paske futur ne listen e denimeve :lol: :lol: :lol:

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Thu, 11 Oct 2007 , 17:13

akaliptos wrote:
Man in Redblue wrote:ca bahet mor kshtu, dy shkrime sot tan diten, kurse dje kater shkrime.
Eh ju lypni me iu fut kai denim te tanve, tuj fillu prej Goldit e kuqeblus qe nuk futen nforum, goces sportive qe shkrun vec me hope e zhduket her mas heret, vec me e ba vllaznine 1919 xheloz, tu vazhdu me partizanin e tirancin qe na shkrujn vec per kampionatin italian, e tu perfundu me VIPat: Admini e vllaznia1919.

DENIM KOLEKTIV

(PS: un perjashtohem prej denimit, se mu mka ra nmend tparit kjo gja :lol: :lol: )
mire te pakten mua nuk me paske futur ne listen e denimeve :lol: :lol: :lol:
ty tkam fal se je feju :lol: :lol:

Post Reply