Lajme mbi kombëtaren

Diskutoni rreth ekipit tone Kombetares ,futbollisteve te saj , etj.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Tue, 06 Feb 2007 , 15:03

Mu pra nuk me vjen aspak keq per koret raciste greke ne drejtim te Ninit, ishalla po ndodh e njejta gja edhe me Konen,
per ca me mardh keq nji njeri qi poshtron kombin e tij ne kyt menyre, e meriton te poshtrohet, e ai sasht shqiptar kshtu qi ta shajn sa te dojn grkt at, e randsishme qi mas ta cilin gojen kunder nai futbollistit ton Krajes a Liles etj.

User avatar
Ultras Kuqeblu
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 209
Joined: Fri, 26 Jan 2007 , 20:00
Contact:

Post by Ultras Kuqeblu » Tue, 06 Feb 2007 , 17:12

qe naqe se i ka dale boja edhe ketij kyt e ka sha tranjeri i olimpiakosit kur paska kene tuj u zhvillu neshja midis aek dhe olimpiakosit e paska ba me qa lexoje artikullin ketu tek ky siti www.albania-sport.com/mat.php?idm=3218
PARA VLLAZNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

User avatar
Ultras Kuqeblu
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 209
Joined: Fri, 26 Jan 2007 , 20:00
Contact:

Post by Ultras Kuqeblu » Tue, 06 Feb 2007 , 19:42

kombetarja jone u21 humbi me greqine 3-1
PARA VLLAZNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 06 Feb 2007 , 23:11

Pak i kan koret rraciste.Meritojne ma shum prej "bashkeatdhetarve" te tyne.

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Post by Shkodrani81 » Wed, 07 Feb 2007 , 02:40

Ca jan mar kta njerz pash t'Madhin Zot se ma hoqen trunin. Tash na doli edhe nji Tirans qe keka krenar se asht grek dhe let kunder Shqipnise. Po ku na dolen tan n'Greqi mar burr. Asnji ne Gjermani a nokund, por si per kunj tonin n'Greqi.
Last edited by Shkodrani81 on Sat, 14 Apr 2007 , 17:07, edited 1 time in total.

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 07 Feb 2007 , 14:46

Mas thuj ma gja se e prish. :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
forca vllaznia
Antar
Antar
Posts: 11
Joined: Mon, 04 Dec 2006 , 13:55
Location: AFER VLLAZNIS
Contact:

Post by forca vllaznia » Thu, 08 Feb 2007 , 14:16

pershendetje tanve ne radhe te pare,une desha me i kerku stafit te fkvllaznia qe te na vendoste fotot e kombetares (nqs ka)me maqedonine ne shkoder.faleminers

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 08 Feb 2007 , 14:48

Mas e ke problem naqe se sa te na bijne dore do te jene ne sit.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Thu, 08 Feb 2007 , 20:01

pse si behet nje parrulle ne loro borici ketyre tradhtareve grek
GJYSHI JOT VDIQ PER SHQIPERINE NDERSA MAMI JOT PO KENAQ GJITHE GREQINE
i perjashtuar

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Thu, 08 Feb 2007 , 20:51

Man in Redblue wrote:Mu pra nuk me vjen aspak keq per koret raciste greke ne drejtim te Ninit, ishalla po ndodh e njejta gja edhe me Konen,
per ca me mardh keq nji njeri qe poshtron kombin e tij ne kyt menyre, e meriton te poshtrohet, e ai sasht shqiptar kshtu qe ta shajn sa te dojn grkt at, e randsishme qe mas ta cilin gojen kunder nai futbollistit ton Krajes a Liles etj.
E keni gabim që llogjikoni në kët mënyrë!
Një shprehje e vjetër thotë:Fukarallëku=Maskarrallëku!!!!!!!!
Kjo shprehje flet më shumë se ç'do gjë tjetër.Himariotët janë puro Shqiptarë,bile me gjak më të pastër se sa ne që po diskutojmë në këtë forum(sado e çuditshme tju duket,shumica e tyre janë me orrigjinë nga shqipëria veri-verilindore).

Gjatë kohës së fundit të sundimit turk Himara kishte komunikim të pakët me pjesën tokësore të Shqipërisë.Pra jetesa e tyre ishte e lidhur më shumë me detin,si peshkimi ashtu edhe tregëtija.
Shkërdhatat Grek bënin po të njëjtën gjë pasi vetëm ishujt zotëronin,dhe duke qënë kështu ata kishin marrëdhënie tregtare me Himarën si qëndër.Ne si Shqiptarë kemi veti që i absorbojmë shumë shpejt gjuhet e huaja pasi ato rrjedhin nga pellzgjishtja nga e cila vetëm Shqipja egziston sot.Pra duke pasë marrdhënie tregtare ishte i domozdoshëm komunikimi.

Ata si komb pallash që janë s'ja thonin asnjë gjuhe tjetër përveç se gjuhës bastarde që kanë.Kështu që himariotët filluan të flisnin dy gjuhë:Shqip dhe BASTARDISHT me kalimin e kohës pati familje që si duket filluan të flisnin vetëm gjuhën e dytë.pra dua të them që sot janë shqiptarë që flasin greqisht dhe jo jevgjitër Grek.Duke u bazuar te shprehja popullore që përmënda në fillim të shkrimit,duke qënë se Greqia qëndron më lart ekonomikisht shumë janë të gatshëm të hiqen si grek plus që dihet që Greqia po e shfrytëzon këtë situatë për të arritur qëllimet e saja duke u ofruar pleqve pensione të mira në këmbim të deklarimit Vorio-Epiriot.
Pra kuptojeni se në çfarë presioni ndodhet sot NINI.Momenti i parë që do deklarojë se do luaje me kombtaren tonë atë do ta degdisin me gjithë familje brënda orës.
Para VLLAZNIA!

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 08 Feb 2007 , 21:21

Nuk me interreson gjaku i tyne.Ata e mohune Shqipnine e jane tradhtar e pike.
Manej ma te paster se Shkodrant e vjeter skan si me e pase. :wink: :wink: :wink: :wink:

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Thu, 08 Feb 2007 , 22:43

forri wrote:Momenti i parë që do deklarojë se do luaje me kombtaren tonë atë do ta degdisin me gjithë familje brënda orës.
Po le ta degdisin mor burre. Puna asht qi federata jon nuk ka b*le me e majt at lojtar, se t'kishin e kishin majt me tana t'mirat, e s'kishte nevoj per greqine ai himarjoti.
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Thu, 08 Feb 2007 , 23:15

kuqeblu wrote: Puna asht qe federata jon nuk ka b*le me e majt at lojtar, se t'kishin e kishin majt me tana t'mirat, e s'kishte nevoj per greqine ai himarjoti.
Nuk e di a po t'kuptoj qartë por përgjigjen po ta jap sipas asaj që unë mendoj se ti do të thuash.
Federata nuk është bankë as ndonjë shoqëri tregtare që të rregullojë me punë e me të ardhura familjen e Nini-t,me qëllim që ai ta ketë më të lehtë
zgjedhjen se në cilën kombëtare të luaj.

Pastaj ka nji problem,Sotir Nini nuk u zbulua në Shqipëri por në Greqi.
Në momentin ku ndodhi kjo gjë,federata Greke pasi morri vesh edhe vëndlindjen e tij,bëri të pamundurën për t'a marrë këtë talent në Kombëtare dhe i bëri atij një reklamë aq të madhe sa fjalët mbërritën në vesh të federatës sonë e cila natyrisht që filloi të veprojë me aq fuqi sa kishte dhe me sa shoh unë,e vetmja gjë që mund të bëjë tani për tani,është që vetëm t'a pengojë Nini-n të luajë me Greqinë dhe nuk ka se ç'farë të bëjë tjetër pasi kushtet që kemi janë të tiila që talentet tona të reja na i zbulojnë të tjerët para nesh.
Ehhhh!!!....
Para VLLAZNIA!

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Thu, 08 Feb 2007 , 23:24

vllaznia1919 wrote:Nuk me interreson gjaku i tyne.
Eh! Kjo përgjigje që ke dhënë ti,është tipike e jona,Shqiptare.
Dikur kemi pas një madhësi territorjale gati sa ish-Jugosllavia por të ndarë fise siç ishim,nuk donim t'ja dinim për njëri-tjetrin dhe kur kërcënohej ndonjë nga fiset,të tjerët që ishin më larg konfliktit thonin se:"Nuk na interresojnë punët e tyre!" dhe kemi përfunduar këtu ku jemi me një të dhjetën e territorit dhe vazhdojmë për fat të keq të kemi të njëjtin koncept të gabuar,jo si kombet e tjera që i mbrojnë më shumë vlerat e tyre të përbashkta. :( :oops: :( :oops:
Para VLLAZNIA!

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Fri, 09 Feb 2007 , 00:04

forri wrote:Federata nuk është bankë as ndonjë shoqëri tregtare që të rregullojë me punë e me të ardhura familjen e Nini-t,me qëllim që ai ta ketë më të lehtë zgjedhjen se në cilën kombëtare të luaj.
Ore, federata normal qe nuk eshte banke apo shoqeri tregtare si po thua ti, problemi qendron ketu: nqs sportistet tone ne vite jane larguar per te perfaqesuar shtete te tjera, sidomos greqine, dmth qe federatat e ketyre shteteve mund tua plotesojne kushtet, gje qe federata jone nuk e ben. Pra federatat e huaja po u sillkan si banka apo shoqeri tregtare, kurse e jona jo. Dhe per kete mossjellje e pesojne federatat tona, dhe humbasin kampione bote.

Une per veten time, po t'isha ne anen e "bastardeve" nuk e do e kisha pranuar ninin ne kombetare, per faktin e thjeshte se nuk eshte "bastard", por "arvanikos". Se keshtu po shemtohet futbolli nderkombetar, mire ai i klubeve se ka te beje paraja, por tashme edhe ai i kombetareve. Shembull: Kroatet mbahen si shume nacionalista, sidomos kunder serbeve, dhe kete e kam vertetuar vete, duke pare sjelljet e dy shokeve te mije kroate ketu. Por, degjenerimi i mbuloi edhe ata mbasi moren ne kombetare ate brazilianin dos Santos, vetem e vetem se kishte lozur me Dinamon e Zagrebit per nja gjashte vjete. Shembuj te tjere mund te permend edhe rastin e portjerit bask te Kazakistanit (Loria me duket se quhej), ish-portieri algjerian i PSG-se, kur Cana luante atje, i cili donte te luante me kombetaren tone, si dhe Asamoah, Okondor, Podolski, Borowski, Gomez, Kuranyi dhe Klose te Gjermanise, prej te cileve asnjeri nuk ka asnje nga prinderit gjerman. Pa permendur ketu rastet e Frances e Hollandes, qe marrin lojtare me tonelata nga kolonite e tyre, po ketu nuk ke se cfare i thua, pasi keto ish-koloni te tyre jane akoma nen protektoratin e ketyre shteteve. Keta raste pra, duke perfshire grekun, po e ndyjne dhe po i ulin vlerat sportit te bukur te futbollit.
Une ta di qe vendi im nuk merr pjese anjehere ne Boterore apo Evropiane, dhe prapeseprape nuk do doja qe lojtare jo-shqiptare te loznin per ekipin kombetar.
Ja, shihe tashi sa te behet Kosova e pavarur, te firojne dhe keto kosovare qe kemi, e te ngelim me gisht ne goje, se talentet tona nuk i mbajme, por ja leme grekut.
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Post by vvvllaznia » Fri, 09 Feb 2007 , 01:00

kuqeblu wrote:
forri wrote:Federata nuk është bankë as ndonjë shoqëri tregtare që të rregullojë me punë e me të ardhura familjen e Nini-t,me qëllim që ai ta ketë më të lehtë zgjedhjen se në cilën kombëtare të luaj.
Ore, federata normal qe nuk eshte banke apo shoqeri tregtare si po thua ti, problemi qendron ketu: nqs sportistet tone ne vite jane larguar per te perfaqesuar shtete te tjera, sidomos greqine, dmth qe federatat e ketyre shteteve mund tua plotesojne kushtet, gje qe federata jone nuk e ben. Pra federatat e huaja po u sillkan si banka apo shoqeri tregtare, kurse e jona jo. Dhe per kete mossjellje e pesojne federatat tona, dhe humbasin kampione bote.

Une per veten time, po t'isha ne anen e "bastardeve" nuk e do e kisha pranuar ninin ne kombetare, per faktin e thjeshte se nuk eshte "bastard", por "arvanikos". Se keshtu po shemtohet futbolli nderkombetar, mire ai i klubeve se ka te beje paraja, por tashme edhe ai i kombetareve. Shembull: Kroatet mbahen si shume nacionalista, sidomos kunder serbeve, dhe kete e kam vertetuar vete, duke pare sjelljet e dy shokeve te mije kroate ketu. Por, degjenerimi i mbuloi edhe ata mbasi moren ne kombetare ate brazilianin dos Santos, vetem e vetem se kishte lozur me Dinamon e Zagrebit per nja gjashte vjete. Shembuj te tjere mund te permend edhe rastin e portjerit bask te Kazakistanit (Loria me duket se quhej), ish-portieri algjerian i PSG-se, kur Cana luante atje, i cili donte te luante me kombetaren tone, si dhe Asamoah, Okondor, Podolski, Borowski, Gomez, Kuranyi dhe Klose te Gjermanise, prej te cileve asnjeri nuk ka asnje nga prinderit gjerman. Pa permendur ketu rastet e Frances e Hollandes, qe marrin lojtare me tonelata nga kolonite e tyre, po ketu nuk ke se cfare i thua, pasi keto ish-koloni te tyre jane akoma nen protektoratin e ketyre shteteve. Keta raste pra, duke perfshire grekun, po e ndyjne dhe po i ulin vlerat sportit te bukur te futbollit.
Une ta di qe vendi im nuk merr pjese anjehere ne Boterore apo Evropiane, dhe prapeseprape nuk do doja qe lojtare jo-shqiptare te loznin per ekipin kombetar.
Ja, shihe tashi sa te behet Kosova e pavarur, te firojne dhe keto kosovare qe kemi, e te ngelim me gisht ne goje, se talentet tona nuk i mbajme, por ja leme grekut.
hahahaha,shpresa e jeme per te pas nje kombtare persmari esht te marr pavarsin kosova e tu shpresu qe ata te kejn nje federat persmari mandej ta po e sheh si Kroacia kan me ken.Ma mir bahem tifoz i nje kombtares shqiptare se sa me gjermanin qe jam itesh.Problemi esht 150% i fshf.Ata marrin lojtar vetem per kombtaren por harrojn qe lojtaret jan te mir qysh 17 vjeça e ata i therrasin kombtaret e huaja.Ju nuk jeni mbrenda kesaj pune u nuk e dini se sa i flliqt esht futbolli shqiptar.Po ju jap vetem nje shembull.Kena nje tjeter talent ndoshta edhe me i mir se Sotir Nini ne greqi qe esht Renaldo Duka,hala nuk ka mbush 17 vjeç por ka firmos nje kontrat si profesionist me Olipimpiakosin per pes vjet.Dy her ka ardh me u provu prejt atyre tranjerve te mbrekullueshem qe kena,mir qe ka mbet i zhgynjym sepse andej thojn ka ardh ky prej greqiet me na xan vendin por edhe tranjerat e trajtoshin me perbuzje.Shkurt ne nentor jan lujt kualifikimet e U-17 e U-19 dhe kerkush nuk e ka thirr e un nuk besoj se kena gjasht mesfushor me te mir se ky qe nuk e therrasin.ata marrin njerez qe paguajn i ndajn leket e jan tan te gezum,sigurisht qe kan shum faj edhe tranjerat e grupmoshave tan.Teshti per grekt jam dakort edhe un qe esht me i ba sapun tan por nqs e therret greqia kete lojtar a mund ti thush trathtar????Un nuk e tham sepse detyren e vet si shqiptar e ka ba kurse shqiperia te veten jo.Mandej nuk po ju flas per kosovart qe ata kan nevoj me ja ba pashaporten,nxjerrin gjithçfar kushtesh veq per mos me u marr me ta.Un mas dy vjetsh ishallan bahem tifoz me kosoven e per mu ka me ken isaj por kam frig se edhe aty kan me fillu pislleqet se ta po gerset leku megjithese nuk ka me ken njesoj si te ne

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Post by Shkodrani81 » Fri, 09 Feb 2007 , 08:23

Pa mir mar burr ky Nini paska ken n'hall, pa ai Tiranosi, a thu edhe gjysherit e tij kane peshku me Grekt a??
Ca di vet vlla, pa me ken krenar qe je Grek, vetem njerz si puna e Pirro Dhimes dhe ktyne e bajne at pun. Pashaporta t'huja pa kena edhe ne, por nuk tham se jam krenar se jam Kanadez he burr, por tham se jam shqiptar, por njaja pashaporte na duhet se aja e jona s'ban per kurgja.

Nuk di gja vlla se s'ja di hallin tjerve, pa u bane si shume e s'pa ma mushin mendjen se e kan ba prej hallit tan.

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 09 Feb 2007 , 14:26

forri wrote:
vllaznia1919 wrote:Nuk me interreson gjaku i tyne.
Eh! Kjo përgjigje që ke dhënë ti,është tipike e jona,Shqiptare.
Dikur kemi pas një madhësi territorjale gati sa ish-Jugosllavia por të ndarë fise siç ishim,nuk donim t'ja dinim për njëri-tjetrin dhe kur kërcënohej ndonjë nga fiset,të tjerët që ishin më larg konfliktit thonin se:"Nuk na interresojnë punët e tyre!" dhe kemi përfunduar këtu ku jemi me një të dhjetën e territorit dhe vazhdojmë për fat të keq të kemi të njëjtin koncept të gabuar,jo si kombet e tjera që i mbrojnë më shumë vlerat e tyre të përbashkta. :( :oops: :( :oops:
Nuk e kuptove pergjigjen teme me duket.
Un thashe nuk me interreson sepse zdu me dite se prej ka vijne por per fatin qe me zgjedhjen qe kan ba nuk ka ma lidhje gjaku,biles aq ma keq per ta. :wink: :wink: :wink: :wink:

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Fri, 09 Feb 2007 , 15:56

Ceshtja e komtares a ba shum e randsishme kto dit sa edhe un ma shum lexoj per ninin se per vllaznin (mas te me keqkuptojn kush)
Edhe ktu ne forumin ton ka shum mesazhe interesante sa spo di ku me ia fillu:
1. kur te fitojn kosova pavarsin sma merr mendja se lejon FIFA qi me na ik kosovart prej komtares son
2. E kam tham edhe ma perpara: vec mir me vjen kur i shajn NINin e konen ne greqi, ca me i than Kones kur thet skam emocionen hic kunder Shqipnis, ca me i than Babes se nint Haristeasit qi me don me ia ba emrin dialoit Sotiris, ca me i than Pirro dhimes ci hedh parudha kunder shqipris, ca me i than Luan shabanit qi na bahet per i her Leonidhas Shabanis? Ia losin fen grekt ktyne plehave, Sdojn me lujt me shqipnin , mir mo vlla po pse shajn shqipnin, kush i detyron me dal neper gazeta e me ba kshi deklaratash,
Theshin qafen se sna duhen gja, (sa per kot Hetemaj e theu kamen me debutimin me finlanden e kushedi sa muj smund te losin, mgjs un se krahasoj hic Hetemaj me kto tradhtart e tjere se me gjitjkend luhet vec me grekt jo)
3. disa thojn se federata jon e ka fajin se nuk i zbulon ne koh talentat
Un tham : ne europa ka me mijra talenta shqiptar ne ekipet zingjire, po a mund ti thrrin federata 5000 veta ne komtare direkt vetem se lujn ne greqi a holland dikund, ca me i ba Mavrajt kur lot ne kategori te trete e mandej ankohet se se trret kush, ose atij tjetrit qi lun ne holland me ekpin e dyt te GRonongenit,
.................... :roll: :?:

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Mon, 12 Feb 2007 , 08:48

Lajmi i fundit ne albaniasoccer.com:

Trajneri i kombëtares greke të U-21, Stelios Aposporis e ka thirrur mesfushorin e Panathinaikos Sotiris Nini në përfaqësuesen e U-21 të greqisë për ndeshjen miqësore të 27 Marsit në Neapoli ndaj Danimarkës. “Po, Nini eshte në planet e mia dhe do të veshi fanelën e Greqisë në miqësoren e rradhës. Ai e meriton sepse ka luajtur dhe po luan shumë mire ne ndeshjet per Panathinaiko. Ai eshte talent. Dera e tij në skuadren time eshte e hapur. Une jam shume kurioz ta shikoj si do paraqitet, ndjene qe e ka e gjithe akti sportive ne Greqi dhe jashte saj. Ai eshte I rid he duhet kontrolluar rregullisht se si aktivizohet me Panathinaiko, sepse situate e tij eshte pak e nderlikuar dhe duhet kujdes”, u shpreh trajneri I përfaqesueses U-21 të greqise kur u informua se Nini eshte ne gjendje te luaje per greqine tashme qe babait te tij I eshte pranuar dhenia e pashaportes greke. Nini eshte shqiptari I dyte, pas panajot kones qe do te aktivizohet me U-21 te greqise qe do te luaje me 27 Mars miqesoren me Danimarken ne neapoli te Pireut.
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

Post Reply