Cili qytet i shqiperise dominon qe ka femra ma seksi?

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Post Reply
Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Sat, 16 Jun 2007 , 16:18

PARTIZANI wrote:
Goce_Sportiste wrote:
Se tironcet nuk jan gja jam edhe un dakord, po edhe shkodranet si shum per menemadhe e majn vedin, un vazhdoj me than se durrsaket, vlonjatet etj jana ma tmirat
(Tesh ja kam ba vorrin vedit, ta po mmyt goca sportive)
E cfare vorri i ke hap vetes i shkreti ti. Po shif ktu se tash po ta tregoj. Nuk jan mendje madhe gocat shkodrane po ju zdini me ja lyp. Psh kur i propozoni ju thoni " a mundem me pi nje kafe me ty?" ajo thote jo e ju e leni dhe pastaj ju duken mendjemadhe, nuk bahet kshu. Femra shikohet njehere dhe nese ju pelqen e pysni njehere me te mire nese nuk pranon kapet prej flokesh (nese ska vllazen) dhe futet ne makine. Shkohet me pi kafe me te dhe e shikoni si i ulet hunda dhe kthehet duke ju thane shpirt e zemer. Ne femrat shqiptare ne pergjithesi jena pak mendje madhe si per fillim se dum me u ba pak iteresante sikur nuk duam por ama vdesim per brenda :lol: :lol: :lol: :lol: . E dyta merrni nje makine borxh te ndonje shoku nese skeni dhe dilini perpara duke ba xhiro kot perpara se ta pysni se ska me ju thane jo. Sa ta fusni ne kthetra hypini gomarit po deshe se e ka pi helmin deri atehere. Kurse sa per durrsaket dhe vlonjatet nuk flas dot se si kam provu ala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja ja nuk ti diftoj tana.
Po ti diftoja mar burre se se kena te fshehte. :lol: :lol:
Brravo sportiste ke dhan mendim perfekt,jam plotsisht me mendimin tand.Te lutem shkruj ma shum shkodrashe.
Kalofsh mir.
Ty ta hangsha zemren se sme ka ik akoma fiksimi nty. :lol: :lol:
metode e bukur.si sme ka vajt mendja me pare... :D sa per kete te makines po pres sa te marr patenten me u hedh ne aksion :lol: :lol:

Ca te duhet Patenta per me nise makinen nshqipni mar djal???? ti a don me tfute nburg policia a ? :lol: :lol: :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sat, 16 Jun 2007 , 18:02

"Kurse sa per durrsaket dhe vlonjatet nuk flas dot se si kam provu ala"

Pse naqe tjerat i ke provu ti a???? :lol: :lol: :wink: :wink:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Post by Goce_Sportiste » Sat, 16 Jun 2007 , 21:08

Pse naqe tjerat i ke provu ti a????

No koment :lol: :lol: :lol:
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Post by Goce_Sportiste » Sat, 16 Jun 2007 , 21:10

metode e bukur.si sme ka vajt mendja me pare... sa per kete te makines po pres sa te marr patenten me u hedh ne aksion
Pse mar un do te mesoj ty. Vrite pak menjen se ndryshe nuk te del gja. Dhe merrja patenten ndonje shoku se se ka menjen policia me shiko foton po e kam menjen te letrat me vlere :lol:
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sat, 16 Jun 2007 , 21:25

Goce_Sportiste wrote:
Pse naqe tjerat i ke provu ti a????

No koment :lol: :lol: :lol:
Pse? :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Sun, 17 Jun 2007 , 15:17

Goca sportive prej tan ityne muhabeteve mu po mshkon mendja ose mka hy dyshimi mas na delsh cuni sportiv, se nuk e imagjinoj se mund te jene femrat shqiptare kaq "libero", tesh si po ja bajm ksaj pune, qi me e vertetu se je femer ti?? :lol: :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sun, 17 Jun 2007 , 17:17

:lol: :lol: :lol: :lol:
Je i madh naqe.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Mon, 18 Jun 2007 , 13:41

Man in Redblue wrote:Goca sportive prej tan ityne muhabeteve mu po mshkon mendja ose mka hy dyshimi mas na delsh cuni sportiv, se nuk e imagjinoj se mund te jene femrat shqiptare kaq "libero", tesh si po ja bajm ksaj pune, qe me e vertetu se je femer ti?? :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: Ha ha ha!!! :lol: :lol: :lol:
Me thanë të drejtën duke i lexu të gjitha shkrimet të njëjtën gjë kam dyshu edhe unë,bile kam shku ma larg,tuj mendu se nuk është as"çuni sportiv" por diçka e mesme :lol: :lol: :lol:
Para VLLAZNIA!

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Tue, 19 Jun 2007 , 09:28

Goce_Sportiste wrote:
metode e bukur.si sme ka vajt mendja me pare... sa per kete te makines po pres sa te marr patenten me u hedh ne aksion
Pse mar un do te mesoj ty. Vrite pak menjen se ndryshe nuk te del gja. Dhe merrja patenten ndonje shoku se se ka menjen policia me shiko foton po e kam menjen te letrat me vlere :lol:
po te isha ne shqiperi edhe mund ta beja por ketu ne itali se hane kaq kollaj :lol:
FORCA DEMAT E KUQImage

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 19 Jun 2007 , 13:28

Ashtu eshte naqe. :lol: :lol: :wink: :wink:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Post by Goce_Sportiste » Thu, 21 Jun 2007 , 02:01

Goca sportive prej tan ityne muhabeteve mu po mshkon mendja ose mka hy dyshimi mas na delsh cuni sportiv, se nuk e imagjinoj se mund te jene femrat shqiptare kaq "libero", tesh si po ja bajm ksaj pune, qe me e vertetu se je femer ti
Ore se tani sjam e sigurte dhe vete cfare jam femer a mashkull se si shume po mendojne nje gje te tille. Po e kontrolloj dhe njehere veten ne darke kur te shkoj ne dush po mesa di un i kam veglat mrena dhe ju si meshkuj i keni jashte. Sikur skam pa gje te me varet :lol: :lol: :lol: po te ishte keshtu do kisha ba mrekullina :lol: :lol: :lol:
po te isha ne shqiperi edhe mund ta beja por ketu ne itali se hane kaq kollaj
Po ti merr mar naqe nje patente shqiperie te ndonje shoku se po i japin ne ktu makines me ate copen e letres prej shqiperie e jo ma ti anej afer :lol: :lol:
vllaznija 1919 dhe ty naqe po te dukem si mashkull :wink: :lol: :lol: :lol: kete se prisja prej tejet
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Thu, 21 Jun 2007 , 09:24

hahaha... :lol: :lol: :lol: rrofsh per keshillen por se kam me ngut se per nja dy muaj do futem ne kurs me e marr

P.S na fal admin se dolem pak prej teme :wink:
FORCA DEMAT E KUQImage

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Thu, 21 Jun 2007 , 11:53

Goce_Sportiste wrote:
Goca sportive prej tan ityne muhabeteve mu po mshkon mendja ose mka hy dyshimi mas na delsh cuni sportiv, se nuk e imagjinoj se mund te jene femrat shqiptare kaq "libero", tesh si po ja bajm ksaj pune, qe me e vertetu se je femer ti
Ore se tani sjam e sigurte dhe vete cfare jam femer a mashkull se si shume po mendojne nje gje te tille. Po e kontrolloj dhe njehere veten ne darke kur te shkoj ne dush po mesa di un i kam veglat mrena dhe ju si meshkuj i keni jashte. Sikur skam pa gje te me varet :lol: :lol: :lol: po te ishte keshtu do kisha ba mrekullina :lol: :lol: :lol:


vllaznija 1919 dhe ty naqe po te dukem si mashkull :wink: :lol: :lol: :lol: kete se prisja prej tejet



"Shen Thomai ka thene: Une pa vene dore ne plage nuk besoj."
:lol: :oops: :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 21 Jun 2007 , 13:25

Kurse ne Itali thojne:Vedere per credere. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 21 Jun 2007 , 13:26

Goce_Sportiste wrote:
Goca sportive prej tan ityne muhabeteve mu po mshkon mendja ose mka hy dyshimi mas na delsh cuni sportiv, se nuk e imagjinoj se mund te jene femrat shqiptare kaq "libero", tesh si po ja bajm ksaj pune, qe me e vertetu se je femer ti
Ore se tani sjam e sigurte dhe vete cfare jam femer a mashkull se si shume po mendojne nje gje te tille. Po e kontrolloj dhe njehere veten ne darke kur te shkoj ne dush po mesa di un i kam veglat mrena dhe ju si meshkuj i keni jashte. Sikur skam pa gje te me varet :lol: :lol: :lol: po te ishte keshtu do kisha ba mrekullina :lol: :lol: :lol:
po te isha ne shqiperi edhe mund ta beja por ketu ne itali se hane kaq kollaj
Po ti merr mar naqe nje patente shqiperie te ndonje shoku se po i japin ne ktu makines me ate copen e letres prej shqiperie e jo ma ti anej afer :lol: :lol:
vllaznija 1919 dhe ty naqe po te dukem si mashkull :wink: :lol: :lol: :lol: kete se prisja prej tejet
Un nuk thashe kurgja! :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Thu, 21 Jun 2007 , 22:23

Goce_Sportiste wrote: Ore se tani sjam e sigurte dhe vete cfare jam femer a mashkull se si shume po mendojne nje gje te tille. Po e kontrolloj dhe njehere veten ne darke kur te shkoj ne dush po mesa di un i kam veglat mrena dhe ju si meshkuj i keni jashte.
Shiko shiko njiherë!!se ç'farë nuk i shpifet njeriut të shkretë ditët e sotme,kam dëgjuar se nji çuni i ka dalë nji kokërr e tretë kohet e fundit :lol: :lol: :lol: kështuqë shiko edhe njiherë,se mbase të varen ato para por nuk i ke vënë re nga mospërdorimi!!!! :lol: :oops: :lol: :P
Para VLLAZNIA!

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Fri, 22 Jun 2007 , 09:37

[quote="vllaznia1919"]Kurse ne Itali thojne:Vedere per credere. :lol: :lol: :lol: :lol:

ashtu eshte :lol: :lol: :wink: :D pa ditur gje s'mund te japim gjykime :wink:
FORCA DEMAT E KUQImage

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 22 Jun 2007 , 13:37

:wink: :wink: :wink: :wink:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

sportist_shkodran
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 580
Joined: Wed, 09 Aug 2006 , 04:49
Location: usa

Post by sportist_shkodran » Sat, 23 Jun 2007 , 16:26

nuk besoj qe nje person shiptar i nje gjinije te kundert te shfaqet ketu.Sa per shprehjetqe perdor goca ktu ska problem,ne fund te fundit te gjith femnat i kalojn neper tru ato qe ajo thet ktu.
Moj Vllazni,Vllaznia jone
ti gjithmone do jesh kampjon
vec per hire te spektatorit
Shkodra jone djepi futbollit OLEEEEE

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Sat, 23 Jun 2007 , 23:47

sportist_shkodran wrote:nuk besoj qe nje person shiptar i nje gjinije te kundert te shfaqet ketu.Sa per shprehjetqe perdor goca ktu ska problem,ne fund te fundit te gjith femnat i kalojn neper tru ato qe ajo thet ktu.
Mirë mor mirë! se edhe ne shaka po bëjmë,në fund të fundit,ajo(ose ai :lol: )në zonë të lirë po shkruan dhe nuk e tepron asnjiherë.Kuptohet që e kalon pak të folurën e një goce sportiste të kulturuar,por mesa duket,fshehtësia,bën që të eksitohet nga mundësia që i jepet për të folur rreth gjërave që nuk do mund di thoshte po të ishim në një forum të hapur apo oratorial(ose e thënë më mirë,ballë për ballë me anëtarët e tjerë).
Para VLLAZNIA!

Post Reply