Lajmet e fundit

Vllaznia ngre në këmbë Shkodrën, Sukaj & CO kthejnë tifozët

Vllaznia e pret ndeshjen me Kukësin si një finale, pasi në këtë rikthim të kampionatit pas pauzës njëmujore, në Shkodër nuk pranohen hapa falsë. Situata në renditje nuk është e mirë, prandaj dhe në skuadër janë të karikuar për një nisje me tri pikë. Për këtë takim trajneri Ernest Gjoka do të ketë mungesë të sigurt, pikërisht mbrojtësin e djathtë, Olsi Gocaj, i cili do t'i mungojë edhe për disa javë ekipit.

Vllaznia ngre në këmbë Shkodrën, Sukaj & CO kthejnë tifozët