Lajmet e fundit

Zyrtare: Xhevahir Sukaj firmos për Vllazninë

Ajo qe pritej tashme eshte bere realitet. Sulmuesi Xhevahir Sukaj sapo ka firmosur per ekipin e Vllaznise. Nje gje e tille eshte bere e ditur ne faqen zyrtare te klubit shkodran ne te cilen shkruhet: ?Vllaznia bën realitet përforcimin e parë në merkaton e janarit. Ashtu siç pritej, firma e parë e hedhur në kontratë ka qenë ajo e sulmuesit shkodran Xhevahir Sukaj. Lojtari pak minuta më parë ka firmosur kontratën e re bashkë me administratorin Astrit Gjyrezi, kontratë që e lidh atë me klubin tonë deri më 31 maj të këtij viti.

Zyrtare: Xhevahir Sukaj firmos për Vllazninë

Vllaznia tenton një kampion

Vllaznia tenton një kampion4:54 pm 31 Dec 2017 Ernest Gjoka, trajneri i Vllaznisë, kërkon ta përforcojë ekipin e tij për pjesën e dytë të sezonit, ndërkohë që së bashku me drejtuesit e klubit po punon që të afrojë në merkato lojtarët e duhur. Në mbrojtje janë disa emrat që kërkohen, por edhe për mesfushën priten lojtarë dhe tashmë në skenë ka dalë emri i brazilianit Zhan Karioka, që në verë u largua nga Kukësi.

Vllaznia tenton një kampion