0

Shtyrja e ndeshjes në favor të Vllaznisë, ja përse

Tashmė ėshtė zyrtare qė ndeshja e javės sė 10-tė mes Vllaznisė dhe Lushnjės e planifikuar pėr tu zhvilluar kėtė tė mėrkurė do tė zhvillohet tė mėrkurėn e ardhshme. Kjo pėr shkak se bari i ri i fushės sė stadiumit “Loro Boriēi” nuk ėshtė akoma gati pėr tė pritur njė ndeshje. Kėshtu, teksa ekipet e tjera tė Superiores do tė startojnė fazėn ė dytė, Vllaznia e Lushnja do tė qėndrojnė pushim.

Shtyrja e ndeshjes nė favor tė Vllaznisė, ja pėrse